Hakkımızda

Galatasaray Beyoğlu futbol okulumuz 2014 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Futbol okulumuzun teknik ekibi uzun yıllar kendilerini geliştiren akademisyen antrenörlerden oluşmaktadır. Antrenörlerimizin isimleri; Ömer KANDEMİR, Mustafa KANDEMİR ve Ergin ERSOY’dur.

Tesislerimizde 2 adet saha bulunmaktadır. Bu sahaların biri açık diğeri ise kapalıdır ve çocuklarımız kış şartlarından etkilenmemektedir. UEFA kriterlerine uygun suni çim saha, sekiz adet soyunma odası , kafeterya ve idari yönetim odası bulunmaktadır. Futbol okulumuzda, cumartesi ve pazar günleri antrenman yapılmaktadır.

Çalışmalarımızda antrenmanlarımızın içeriği ve programlarımız Galatasaray Beyoğlu Futbol Okulu sorumlusu Ömer KANDEMİR tarafından gönderilmiş antrenman programları içeren Galatasaray altyapı çalışmalarına paralel olarak yapılmaktadır.

Galatasaray örf ve adetlerine bağlı kalan, ahlaklı, fair-play ilkelerine bağlı topluma faydalı gençlerin Galatasaray’a ve Türk sporuna kazandırmak Beyoğlu futbol okulumuzun öncelikli amacıdır. bu gençlere futbol eğitiminin yanında, ahlaki eğitimler, ders takibinin yapılması ve kitap okuma alışkanlığı kazandırmak çalışmalarımızın içindedir.

Beyoğlu ilçemizdeki çocuklarımızın sporla ilgilenmesi, sosyalleşmesi; kötü alışkanlıklardan uzak durmasını, fiziki ve ahlaki gelişimini sağlayacaktır.

11390323_914122411964516_8419777593488238167_n