Futbol Okulu

Futbol Okulumuz Fenerbahçe Futbol Okulu ile Dostluk Maçı Yaptı

Galatasaray Beyoğlu Futbol Okulumuz, Fenerbahçe Şişli Futbol Okulu ile Dostluk maçı yaptı. Maç çok çekişmeli ve zevkli geçti her iki takımın oyuncuları ve antrenörleri çok centilmen davrandı. Günümüz fanatizminden uzak dostluk havasında geçen maçın sonunda her iki takım oyuncuları ve hatta velileri birbirlerini tebrik etti. Bu güzel görüntüleri A Takım seviyelerinde de bekliyoruz.  

Galatasaray Beyoğlu Futbol Okulu Kayıtları Devam Etmektedir

  Okulumuz çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Kayıt ve bilgi için 0532 153 36 51 No'lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Galatasaray Futbol Okulları Kampına Katıldık

Galatasaray'ın Türkiye genelindeki futbol okulları kampına okulumuz 13 kişiyle katılmıştır. Kamp Ankara Kızılcahamam Patalya otelinde gerçekleşmiştir. Öğrencilerimiz kampı günde çift antrenman yaparak geçirmişlerdir. Galatasaray kulübünden kampa gelen scout ekipleri öğrencileri yerinde izledi ve kamp sonunda öğrencilerimiz 4 yıldızlı madalyalarını aldılar. Kamp dönüşünde okulumuz Anıtkabir ziyaretiyle kampı sorunsuz bir şekilde tamamlamıştır.  

4 Yıldızlı Şampiyon Galatasaray

Çekişmeli geçen 2014-2015 Sezonunun şampiyonu Galatasaray olmuştur. Türkiye'de 4. yıldızı takıp tarihe geçen ilk Türk Takımı olmuştur. Tebrikler Galatasaray.

Kandiliniz Mübarek Olsun

Galatasaray Beyoğlu Futbol Okulu Tüm Müslüman aleminin Miraç Kandilini kutlar.

Antrenmanlarımız Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Galatasaray Beyoğlu Futbol Okulu antrenmanlarımız Çıksalın Tesisleri kapalı sahasında Ömer Hoca, Mustafa Hoca ve Ergin Hoca yönetiminde devam etmektedir.

Beslenme Programı

Okulumuzda spor yapan öğrencilerimize hazırladığımız beslenme programıyla çocuklarımızın gerekli olan karbonhidrat, yağ ve protein ihtiyaçlarını karşılamayı ve dengeli beslenmesini amaç edinmiş bulunmaktayız. Dengeli beslenme sporcuda ki fiziksel ve zihinsel özelliklerin gelişimini hızlandırır.

Galatasaray Futbol Okulları Kampı

  GALATASARAY FUTBOL OKULLARI YAZ KAMPI 2015 ANKARA-KIZILCAHAMAM – PATALYA THERMAL RESORT     FUTBOL OKULLARININ GELECEĞİ DÖNEMLER TALEP EDİLEN DÖNEMLERE GÖRE DEĞERLENDİRİLECEK FAKAT FUTBOL OKULLARI KOORDİNATÖRLÜĞÜ TARAFINDAN BELİRLENECEKTİR. KAMP BOYUNCA ÖZEL ANTRENMANLAR VE MAÇLAR YAPTIRILACAKTIR. ANTRENMAN PROGRAMLARI GALATASARAY FUTBOL AKADEMİ TARAFINDAN HAZIRLANACAKTIR. ANTRENMANLAR KOORDİNATÖRLÜĞÜN BELİRLEDİĞİ ANTRENÖRLER TARAFINDAN YAPTIRILACAKTIR. MAÇLARDA SPORCULARLA BİRLİKTE ANTRENMAN YAPAN ANTRENÖRLER DENGELİ...

Yeni Antrenörümüz Çalışmalara Başladı

Marmara Üniversitesi Antrenörlük bölümünde okuyan ve uzun yıllar futbol oynayan Ergin Hocamız bu hafta itibariyle okulumuzda görevine başlayacaktır. Çocuklarımıza ve kendisine hayırlı olsun. Hoşgeldin Hocam.

Fenerbahçe ile Dostluk Maçı Yaptık

Fenerbahçe Futbol Okulu ile yaptığımız maç çok güzel görüntülere sahne oldu her iki okulunda velileri maça yoğun ilgi gösterdiler. Maç sonunda görmek istediğimiz centilmence ve dostça görüntüler vardı. Her iki okulu da tebrik ederiz....